Dobrú výhovorku hovoriť

Pozri aj: www.banaby.sk


Dobrú výhovorku hovoriť. Teraz mám životné skúsenosti, vidím, že učiť nezávislosti, môže alebo "zlé" alebo "dobré". Moji rodičia ma naučili, nezávislosť a "zlé". Bol som vždy hovoril, ste v dome nikto. Ak máte svoj dom, kde si robiť, čo sa vám páči. Prijať to, čo dáte. To je, keď ste dospelý, kúpiť si to, čo chcete. Nehovorte nám, že je, keď budete mať svoje deti, potom bude zvyšovať ich ako chcete.
Oni dosiahli svoj cieľ, som žiť na vlastnú päsť. Ale na druhej strane to výchovy bol nedostatok teple rodinného vzťahu. Veď nie sme zvieratá, pestovať dieťa, potom zabudnite na to. Potrebujeme rodinu a priateľov, morálnu podporu, priateľstvo a pocit užitočnosti. Takže mojou úlohou je naučiť dieťa, "dobrý", a povedal som: — Dieťa do domu svojich rodičov — hodnotenie. Príde domov a musí dodržiavať pravidlá vytvorené rodičov. To páči alebo nie. Úlohou rodičov je naučiť dieťa na navigáciu život a poslal žiť samostatne. Vidíte, hneď ako vlk učil svoje deti, aby chytili, ona vyhodený von. Lebo videla, že oni už vedia, ako robiť všetko sami, a matka nie je potrebné ich. Teraz majú urobiť, ak chcete postaviť svoj dom, kde budú vychovávať svoje deti.
Deti pochopili, keď sú normálne vysvetliť slovami. Moja dcéra nie je žobranie na hračka obchody, ide do hystérii v prednej časti police hračiek, pretože vysvetlil som jej, že rodičia by nemali kupovať dieťaťu všetko, čo chce. Úlohou rodičov je poskytnúť dieťaťu potrebné minimum pre život. Zvyšok dieťa bude musieť urobiť sami. To je zmysel života, postaviť sami seba, svoj svet.
Podporujem všetky vaše dieťa sníva o jej budúci život. Napríklad, ona čerpá dom v 10 poschodí. A vysvetľujem jej, že dom musí obsahovať. Obsahujú domu, budete potrebovať veľa peňazí. A peniaze, ktoré potrebujete, aby sa vaša myseľ. Pre to budete musieť naučiť, a to by malo byť cieľom. Téma peňazí je veľmi dôležité, uistite sa, že hovoriť o tom inokedy.
A viac pozerať na dieťa, on vám povie, ako to, aby bol nezávislý.
Raz som si kúpil zmrzlinu na tyči s hračkou. Sedeli sme vo dvore, ktorý jedla. Ľad sa roztavili, tiekla, všetky hračky stal lepkavé.
— Hodiť ho do koša.
— Nie, mama, počkajte.
— Prečo čakať? (Ja som začína byť nervózny, pretože už si predstaviť, ako vstúpi do autobusu s špinavé hračka)
— Počkajte, otočiť.
I obrátil späť. Zase, vzhľad, hračka je čisté a ona je žiariace radosťou.
— Vidíte, a vy chceli vyhodiť! Ale ja som myslel, že lepšie to.
Ako v pohode, bol som pripravený prinútiť dieťa, aby sa svojim vlastným spôsobom. Nechcel som dokonca si myslím, že to je dosť, len hračka dobrý utrite obrúsok. Ja by jeho prvá myšlienka: "Odpadky musia byť zlikvidované". Navyše, ona mi ukázala, ako pomôcť jej stať sa nezávislým. Ak si chcete vypočuť jej názoru potrebné podporovať nájsť iné spôsoby, ako do riešenia.
Prajem vám ľahko prejsť obdobie vzdelávania detí predškolského veku a musia byť schopné stavať s deťmi príjemný a teplý vzťah. Zatiaľ čo zvyšovanie nezávislé, radosť a istotu deti.