Girondins Bordeaux - EA Guingamp 3:0

szarapova.jpgJocelyn Gourvennec przechytrzyć swojego byłego pracodawcy; Bordeaux Guingamp pokonał swojego gładkie 3: (!) 0, co jest więcej bramek, niż zdołali nasázet w sześciu poprzednie mecze w domu razem. papierowe Clash Cup konkurenci Europy i miał niespodziewanie wyraźny kurs, który również pomógł Power Play pół godziny Bordelais.

Po krótkiej wprowadzające fragment domu "oťukávací 'otworzył wynik w 13. minucie, a od tego czasu na boisku, nie było praktycznie tylko jeden zespół. Kluczowym wydarzeniem powstała Younnouse determinacje który wyglądał skrzydła Francoise Kamana, który Krížna Pierwszy cios z jego prawej spalone guingampského straży Karl-Johan Johnsson. Wkrótce może być jeszcze bardziej zadowoleni, ale tylko Malcom trafiła w poprzeczkę; to samo po drugiej stronie udało Moustapha Diallo, ale raczej unikalny EAG zdarzenia. Bordeaux jest wyraźnie zdominowany i dwie minuty przed przełączeniem boki zdobył zasłużoną wzrost - doskonała Malcom rozgrzany w kącie, Nicolas Pallois wspiął najwyższa, a jego główka dała Johnsson szansę.

Wszystkie guingampské nadzieje na turnaround sytuacjach pochowany na pół godziny przed końcem, kiedy Jonathan Pereira Martins-zebrano drugą żółtą kartkę i poroušel pod prysznicem. Zespół Kombouarého wykazały najmniejszą współczulny bojowość Yannis Salibur nawet Shorthanded przymusowej Cédric Carrasso ważną operację, domowe, ale były po prostu zbyt dobre. Po 71 minutach, to potwierdził Gaëtan Laborde, uzyskał pomoc Kamano. Teraz młody Gwinei Forvard w tej chwili jest największym wsparcie Bordelais - bezpośredni udział w siedmiu z ostatnich trzynastu bramek dla swojego zespołu (5 + 2).

Gourvennecův zespół tak wyraźnie odpowiedział na ostatnim domowym meczu z mistrzami z Paryża i nadal trzymać formę Cup: mecz z PSG była ich jedyna porażka w ostatnich ośmiu meczach. Odwrotnie Guingamp nie udało się zbudować na ostatnim niespodziewanym sukcesie przeciwko Lyon i ma dokładnie odwrotny bilans - jedno zwycięstwo w ośmiu próbach. Wygląda więc na to, że podczas Matmut Atlantique mogła walczyć o Europę, aż do ostatniej chwili, guingampští zakończy sezon w spokojnym centrum stołu. read more: www.uni-pl.com