Léčivá kosmetika pro děti

Pokud nežádoucí účinky se vyhnout nelze, a u dítěte se začaly objevovat nějaké negativní reakce - podráždění, vyrážky, a tak p., pak boj s nimi je třeba začít neprodleně. Kromě speciálních léků, které doporučí lékař-pediatr, může aktivně používá léčivá kosmetika pro děti, která urychlí procesy hojení. Léčebná kosmetika je také nutné v zájmu prevence: je dokonale vyrovnat se s touto funkcí a plní hned dva úkoly - má i kosmetický a léčebný účinek.
Obvykle mají největší účinek v tomto případě má přírodní kosmetika pro děti: neobsahuje umělé plniva a přísad, skvěle pečuje o jemnou dětskou pokožku. Přírodní kosmetika pro děti jistě potřebovat jak pro novorozence, tak i pro dětí starší: tato kosmetika pomůže navyknout dítě s radostí pečovat o sebe a bude předcházet mnoho potíží.
Na našich stránkách si snadno najdete vše, co potřebujete, aby vaše dítě bylo vždy vynikající zdraví.
Mnohé maminky se domnívají, že duchové, určené malým dětem, je naprosto zbytečné jim předmět. Opravdu, proč se do nádherné přírodní vůni dítě přidat ještě nějaké "noty"? Ale pokud vaše dítě už vyrostlo z plenek, myslete na to, že toaletní voda – věc potřebná, a to i z pedagogického hlediska. Koneckonců, dívka – je nastávající žena. Růže, mléko a med.
Dnes je k dispozici rodiče, kteří chtějí, aby jejich dítě třísla nejen a dětským jídlem, arzenál parfémy, kosmetické prostředky, vyvinutý , a lékaři speciálně pro ty nejmenší. Ale málo kdo ví, že dětské parfémy byl populární ještě dlouho předtím, než všechny druhy toaletní vody zaplavily pulty obchodů.
Ještě ve Starověkém Egyptě, jak se zbavit dětských opruzenin matky používají speciální masti a balzámy, ochucené léčivými bylinami. V starověkých řeckých pojednání o lze najít doporučení o tom, jak správně koupat děti: "Žena, která má za cíl silného a zdravého syna, ať ho v teplém mléce, smíšené s růžovými a olejem a kapkou vůní medu". S rozvojem parfémy různorodé a doporučení pro jeho použití. Tak, v XIV století slavný "Voda královna Maďarska", který se stal prototypem moderního parfému, tak jako poprvé v jeho složení byl použit alkohol, pro oslabené a často případů dětí, protože její pikantní vůně zabíjení mikrobů a stimulovat chuť k jídlu. Pravda, zažil nepříjemné – alkohol někdy jemnou dětskou pokožku, proto vodou hlavně využil samy matky a chůvy, a bylo zvykem cítit vůně během krmení. První kolínská – slavný "Voda z Kolína", – objevil se v XVIII století, lékaři se doporučuje ředit v teplé vodě a otřete získaných směsí dětské zadky – nástroj dokonale pokožku a bojují s nepříjemným zápachem.